KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

HACIBEKİROĞULLARI NAKLİYAT İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ MAHRUKAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1994 yılında ESKİŞEHİR ilinde Hacıbekiroğulları Nakliyat İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Mahrukat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurulmuştur. Faaliyet alanında sürekli yenilik, kalite ve hizmet anlayışını gelişen teknoloji ve dünya pazarına uyum ilkesiyle ön planda tutarak çalışmalarına bu doğrultuda devam etmiştir. Alanında lider markalarının bayilikleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla geniş bir stok yelpazesi ile çalışan kuruluşumuz, kaliteden asla ödün vermemektedir.

HACIBEKİROĞULLARI inşaat ve yardımcı malzemelerinin satışını üstlenen bir şirket olarak hedefimiz sektöründe , kendini sürekli yenileyerek pazarlama , satış ve satış sonrası tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi , gelişime açık kimliğimizle saygın güvenilir ve tercih edilen olma özelliğimizi sürekli arttırarak sürdürmek , deneyimli ve konusunda uzman personelimizle hedeflerini ve başarılarını yükselen bir grafik ile perçinlemektir. HACIBEKİROĞULLARI’ nın geçmiş deneyimleri, topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun KALİTE anlayışı olduğunu göstermiştir. HBO küreselleşmenin getirdiği rekabet ortamında kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Kalite Yönetim Sisteminin gerekli olduğu bilinci içindedir.

MİSYONUMUZ

GELİŞEN TEKNOLOJİ

Köklü ve güçlü yapımızla , değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek projelerimizde bu birikimleri kullanmak.

KALİTE

Profesyonel ekibimizle kaliteden ödün vermeksizin güvenilir imajımızı her geçen gün perçinleyerek yoluna devam ettirmek.

ÇEVREYE SAYGI

Firmamız bünyesinde takım çalışmasını teşvik etmekte farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamaktadır. Topluma ve çevreye olan saygı öncelikli hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

LİDER KONUM

Toplam kalite yönetimi ve %100 müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak, inşaat malzemeleri ve yardımcı aksesuarları sektöründe Eskişehir ilinde lider konumunu ulusal düzeye taşımaktır.

REKABETÇİ POLİTİKA

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, çalışanlarımızı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için uluslararası standartlarda hizmet ve ürünler sunma, rekabetçi büyüme politikası ile firmamız faaliyette bulunduğu sektör için öncülerden biri olmaktır.

ULUSLARARASI UYUM

HACIBEKİROĞULLARI olarak uluslararası koşullara uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, uluslararası arenada üretim yaparak ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacak hamleleri en başarılı şekilde atmak istemekteyiz.

HACIBEKİROĞULLARI İLKELERİ

– Müşteri memnuniyetine önem vererek , en iyi hizmet anlayışını geliştirmek

– Sektöründe kalite fiyat ve zamanında teslimatta lider olmak

– Prosedür ve talimatlara uymak ancak yaratıcılığı geliştirecek yöntemler uygulamak

– Çalışana önem vermek, çalışanın memnuniyetini sağlamak,

– Çevreye duyarlı teknolojiyi takip etmek,

Hayalinizdeki proje için bizimle iletişime geçebilirsiniz...