BAYİLİKLERİMİZ

BAYİLİKLERİMİZ

ÇİMSA A.Ş

Çimsa, 1972 yılında kurulmuştur. Çimsa bugün, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde ve Afyonkarahisar’da bulunan 5 entegre fabrikası, Ankara’da bulunan bir öğütme tesisi, Marmara terminali ve Malatya Çimento Paketleme tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

ATIŞKAN YAPI ÜRÜNLERİ

1999 yılında Eskişehir Çukurhisar Sanayi Bölgesi’nde Alçı esaslı Yapı Malzemeleri üretimine başladı.

YTONG

Alman Ytong ortaklığı ile faaliyet gösteren şirketimiz, İstanbul, Tekirdağ, Antalya ve Bilecik’te bulunan fabrikaları ve Gaziantep’deki iştiraki ile yılda 2,5 milyon m³ üretim kapasitesine sahiptir.

ADAÇAL ENDÜSTRİYEL MİNERALLER

Adaçal, kireç pazarında, inşaat ve sanayi olmak üzere iki ayrı alanda faaliyet göstermektedir. Endüstride kirecin önemi her geçen gün artmakta ve  üretimin önemli bir girdisi haline gelmektedir.

ÖZALTIN TOPRAK SANAYİ ve TİCARET A.Ş

1969 yılında kurulan Özaltın Top. San. ve Tic. A.Ş. 1970 yılında üretime geçmiştir.İlk olarak komandit şirket şeklinde kurulmuş ve Özaltın Toprak Sanayii Servet Ayzeren Ortakları Kom. Şti. olarak adlandırılmış ve 1971 senesinde Anonim Şirket haline dönüşmüştür.

UYSAL TOPRAK SANAYİ ve TİCARET A.Ş

22.01.1988 tarihinde bir aile şirketi olarak Tuğla İmalatı satış ve pazarlaması konusunda kurulmuş olup; günümüze kadar geçen 20 sene içresinde sloganı kalite olmuştur. Hedef belirlediğimiz sloganımız için azami çaba ve gayret gösterilmekte olup; Hizmet, Hürmet ve Hassasiyet vazgeçemeyeceğimiz unsurlarımızdır.

AFYON İPEK TUĞLA

1993 yılından bu yana, kalite anlayışımızdan ödün vermeden İpek Tuğla markası ile sektöre ürün ve hizmet sunuyoruz. Bugün tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve paydaşlarımızla büyük bir aileyiz. Şüphesiz, ticaret rekabet demektir ve dünya küreselleştikçe, rekabet koşulları zorlaşmaktadır. Bu koşulların üstesinden gelebilmek ve rakiplerinden bir adım öne çıkmanın yolu, en iyiyi en kaliteli şekilde üretmekten geçer.

AKGÜN KİREMİT

Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Akgün Şirketler Grubu’un başarı öyküsünün temellerini, 1925’te Süleyman Akgün atmıştır.

ÇİFTKURT KİREMİT

Türkiye`nin en kaliteli hammade sahalarının bulunduğu Eskişehir`de 1996 senesinde kurulan  fabrikamız tüm hammadesini bu sahalardan getirmektedir.

HEKİM YAPI ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Bir HEKİM HOLDİNG kuruluşu olan HEKİM YAPI ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2001 yılında Sn. Dr. Öner HEKİM ve Sn. Nafiz HEKİM tarafından çimento esaslı cephe kaplama malzemesi üretmek hedefiyle kurulmuştur.

KYK YAPI KİMYASALLARI

Türkiye’nin lider yapı kimyasalları firmalarından KYK Yapı Kimyasalları, 2001 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. KYK Yapı Kimyasalları, portföyünde bulunan; yapıştırıcılar, derz dolguları, su yalıtım malzemeleri, ısı yalıtım malzemeleri, tamir harçları, zemin malzemeleri, sıvalar, astarlar, dış cephe boyaları, katkılar ve yardımcı malzemeleri ile tüm Türkiye’ye ve yurtdışında 20 farklı noktaya satış gerçekleştirmektedir.

ÖZPOR YALITIM

Mevcut taşyünü tesisinde 2014 yılında başlatmış olduğu kısmi revizyon yatırımını 2015 yılında tamamlayarak “Yeni Nesil Özpor Taşyünü” sloganı ve hedefi ile yeni taşyünü yatırımını Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek ilk defa Paletli / Stretch hood / Multipack ambalajlarda 2015 itibariyle piyasaya sunmuştur. Isı-ses-yangın ve nem yalıtımını tek başına sağlayan geleceğin yalıtım malzemesi olan taşyününde üretimini sürdürmektedir.

EPSA YALITIM YAPI KİMYASALLARI

EPSA Yalıtım & Yapı Kimyasalları başta Marmara Bölgesi olmak üzere oluşturduğu bölge yöneticiliklerine gelen ihtiyaçlara cevap verebilen, 60 çalışanı, toplam 14.000 m²’lik 2 üretim tesisi ile faaliyet gösteren bir şirkettir.

KNAUF TÜRKİYE

Şirketimiz, 1989 yılında Biltepe A.Ş. olarak Türkiye’nin ilk kartonlu alçı plaka fabrikası olan Ankara Fabrika’da üretimine başlamıştır. 1997 yılının ikinci yarısında dünya devi Knauf ile birleşerek “Tepe Knauf” adını almıştır.

İZOCAM

Türkiye yalıtım sektörünün öncüsü İzocam A.Ş.´nin Gebze´de kurulan ilk fabrikası 1967 yılında camyünü üretimine başlayarak faaliyete geçmiştir. 1986 yılında Tarsus´ta ikinci bir camyünü fabrikası kurulmuş, 1992 yılında kapasitesi iki katına çıkartılmıştır.

POLİSAN HOME COSMETICS

Bitlis Ailesinin 1920’li yıllarda tekstille başlayan ticari faaliyetleri 1956 yılında kumaş boyama ve dokuma entegre tesisleri olarak faaliyet gösteren Şark Mensucat’ın kuruluşuna kadar mağazacılık kimliğiyle devam etmiştir.

Hayalinizdeki proje için bizimle iletişime geçebilirsiniz...